Srednja tehniška šola Šolski center Kranj, Kidričeva c. 55, 4000 Kranj, T.: 04 280 40 00, info@sckr.si
 
Kliknite za več informacij.

1.Jaka Albrehtučitelj strokovnih predmetov
2.Andrej Arhučitelj strokovnih predmetov
3.Maja Arhučiteljica splošnih predmetov
4.mag. Marko Arnežučitelj splošnih predmetov
5.Meta Arnežučiteljica splošnih predmetov
6.Miha Balohučitelj strokovnih predmetov
7.Robert Bertonceljučitelj strokovnih predmetov
8.Ivan Brajdičučitelj splošnih predmetov
9.Aleš Bregarorganizator praktičnega pouka STŠ
10.Vera Brezarlaborantka
11.Maja Damijanučiteljica splošnih predmetov
12.Dragica Debeljakučiteljica splošnih predmetov
13.Romana Debeljakknjižničarka
14.Mirjana Erlah Košniksvetovalna delavka
15.Miloš Frelihorganizator delovne prakse STŠ
16.Nataša Gazvodaučiteljica splošnih predmetov
17.Tomo Grahekučitelj splošnih predmetov
18.Klemen Gregorcučitelj praktičnega pouka
19.Melita Grosučiteljica splošnih premetov
20.Polonca Hafner Ferlanučiteljica splošnih predmetov
21.Aleš Hvastiučitelj strokovnih predmetov
22.Stanislav Jagodicučitelj strokovnih predmetov
23.Alenka Jelovčanučiteljica strokovnih predmetov
24.Vlasta Jemecučiteljica splošnih predmetov
25.Irena Jeralaučiteljica splošnih predmetov
26.Maja Joštučiteljica splošnih predmetov
27.Karmen Kanalecsvetovalna delavka
28.Jerca Kebeučiteljica splošnih predmetov
29.Simona Kertučiteljica splošnih predmetov
30.Saša Kocijančičravnateljica STŠ
31.Miran Kozmusučitelj strokovnih predmetov
32.Darija Kramaričučiteljica splošnih predmetov
33.Nataša Kristan Primšarvodja MIC-a
34.Žiga Lauseggeručitelj strokovnih predmetov
35.Matej Lavtižaručitelj splošnih predmetov
36.Branko Lojkučitelj splošnih predmetov
37.Alenka Luštrekučiteljica splošnih predmetov
38.Mateja Markunučiteljica splošnih predmetov
39.Jure Medenučitelj strokovnih predmetov
40.Lijana Medič Jermančičpom. ravnateljice STŠ, svetovalna delavka
41.Mirko Megličučitelj strokovnih predmetov
42.Lovro Mohorič
43.Almira Okršlaručiteljica strokovnih predmetov
44.Aleš Ovsenekučitelj strokovnih predmetov
45.Magda Papićučiteljica strokovnih predmetov
46.Branko Pavličučitelj strokovnih predmetov
47.Matic Podobnikučitelj strokovnih predmetov
48.Andreja Pogačnikučiteljica splošnih predmetov
49.Borut Pogačnikučitelj strokovnih predmetov
50.Damjan Poljanecučitelj praktičnega pouka
51.Lojze Poljšakučitelj splošnih predmetov
52.Alenka Potočnik Zadrgalučiteljica strokovnih predmetov
53.Aljaž Rogeljučitelj strokovnih predmetov
54.Marija Rogeljučiteljica splošnih predmetov
55.Simona Rozmanučiteljica splošnih predmetov
56.Matic Ržekučitelj strokovnih predmetov
57.Tilka Severučiteljica splošnih premetov
58.Robert Šifreručitelj strokovnih predmetov
59.Srećko Simovićpredavatelj višje šole
60.Jolanda Škofic Zakotnikučiteljica splošnih predmetov
61.Jurij Stavrovučitelj splošnih predmetov
62.Uroš Sterleučitelj strokovnih predmetov
63.Gašper Strnišaučitelj strokovnih predmetov
64.Klavdija Stropnikučiteljica splošnih predmetov
65.Maja Teranučiteljica splošnih predmetov
66.Ivanka Tomanučiteljica splošnih predmetov
67.Špela Tomažičučiteljica splošnih predmetov
68.Andrej Tominučitelj splošnih predmetov
69.Branko Vrečaručitelj strokovnih modulov
70.Anton Žnidaručitelj splošnih predmetov
71.Nina Zupan Šorliučiteljica splošnih predmetov

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

Sprejemam piškotke.

Pravno obvestilo